facebook logo
corner

O Nas

Gdynia – morze możliwości.

Drogi podróżniku! Potrzebujesz relaksu i wypoczynku? Szukasz komfortowego noclegu w przystępnej cenie? Zajrzyj do nas! Mamy niebywałą przyjemność zaproszenia Cię do nowootwartego Green House Hostel.

W naszej powojennej Wilii otoczonej malowniczym zielonym ogrodem odpoczniesz, jak nigdzie indziej. Hostel znajduje się w samym centrum Gdyni, przy ul. Siemieradzkiego 5. Blisko morza ale z dala od wczasowego zgiełku. W najstarszej, najwyżej położonej i najbardziej prestiżowej części miasta – Kamiennej Górze. Jest to dzielnica położona w całości na morenowym wzgórzu o tej samej nazwie. Kamienna Góra ma 52 m wysokości, a na jej szczycie znajduje się 25 – metrowy metalowy krzyż wykonany przez Stocznie Remontową Nauta. Nocą podświetlany, przy sprzyjającej pogodzie widoczny jest z Gdańska i z Półwyspu Helskiego. Stanowi także punkt orientacyjny dla wracających z morza żeglarzy.

Jednak Kamienna Góra jest nie tylko doskonałym punktem widokowym na Zatokę Gdańską, port i centrum miasta. Jest także zieloną oazą na mapie dynamicznej i nowoczesnej Gdyni.

Położona malowniczo wśród wzgórz między zabudowaniami miejskimi a Kępą Redłowską.

W parku, nieopodal naszego hostelu, Co roku, w lipcu i sierpniu, odbywają się letnie koncerty muzyki promenadowej.

Nie jest jednak tylko doskonałym punktem widokowym znajdującym się na jej szczycie.

Otoczony malowniczym pasem zieleni i jezior mazurskich jest doskonałym miejscem na odpoczynek, zachęcającym do pieszych i rowerowych wycieczek.

Jeżeli szukasz zacisznej i bezpiecznej przystani w samym sercu Gdyni, blisko morza i miejskich atrakcji, a jednocześnie z dala od zgiełku, to zajrzyj do nas - do Green House Hostel.

W twoich poszukiwaniach relaksu i wypoczynku w trakcie podróży jako załoga Green House Hostel pragniemy Cię wesprzeć proponując komfortowy nocleg w przystępnej cenie. W nowym hostelu znajdującym się w powojennej Wilii otoczonej pięknym zielonym ogrodem.

Hostej stoi w doskonałej lokalizacji: w najstarszej, najwyżej położonej i najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni – Kamiennej Górze.

Pragniemy zaoferować Tobie wygodny pobyt w zaciszu zielonego ogrodu i śpiewu ptaków o poranku. Wieczorem jak i w ciągu dnia zrelaksujesz się na naszych przestronnych tarasach z widokiem na miasto i morze. Zapraszamy do odpoczynku i medytacji w ogrodowej altance, wciągając świeże morskie powietrze. spacery lub jogging w zielonym parku, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie – dosłownie parę kroków w prawo od wejścia.

Green House Hostel - to zielona oaza na mapie dynamicznej i nowoczesnej Gdyni. U nas nie tylko wypoczniesz otoczony naturą i naładujesz akumulatory na dalszą część podróży, ale spotkasz ciepłą i przyjacielską międzynarodową atmosferę oraz zawrzesz nowe przyjaźnie.

Green House Hostel powstał dla ludzi , którzy lubią być traktowani wyjątkowo i indywidualnie oraz są zmęczeni hotelową rutyną, a jednocześnie lubią prostotę i brak przepychu.

Green House Hostel- to zdrowy wypoczynek, ponieważ ofiarujemy całą swoją przestrzeń dla niepalących.

Green House hostel-to miejsce przyjazne dla małych dzieci. Pobyt dzieci do lat trzech jest bezpłatny.

Green House Hostel- to bezpieczny wypoczynek-posiadamy system przeciwpożarowy, a obiekt jest chroniony i monitorowany całodobowo.

Green House Hostel to miejsce dla ludzi wrażliwych, którzy chcą wyciszyć się, odprężyć się i skupić się na sobie, zatrzymać się i zwolnić by odnaleźć równowagę w swoim zabieganym życiu.

Serdecznie zapraszamy Ciebie oraz Twoich przyjaciół i znajomych do Nas, a będzie Wam zielono!

Copyright © Green House Hostel 2016 Designed by SmartProjects.pl