facebook logo
corner

O hostelu

Green House Hostel - nocleg w gdyńskiej willi 

W naszej powojennej willi w Gdyni otoczonej malowniczym ogrodem odpoczniesz,  jak nigdzie indziej w Trójmieście. Hostel znajduje się w samym centrum Gdyni - blisko morza a jednocześnie odgrodzony lasami od wielkomiejskiego klimatu.

U nas odpoczniecie na przestronnych tarasach z widokiem na morze i zrelaksujecie się w ogrodowej altance, wdychając świeże, czyste przepełnione jodem powietrze.  

Bezpieczeństwo:  w celu podniesienia komfortu gości będziemy mieli drzwi wejsciowe do hostelu, furtkę, drzwi do pokoi wyposażone w zamki na kartę. Każdy gość ma do dyspozycji swoją kartę, która umozliwi swobodne wejście do hostelu oraz do swojego pokoju o dowolnej porze dnia i nocy w czasie pobytu.

Hostel przyjazny dzieciom: dzieci do lat 3 są zwolnione z opłat. Teren jest monitorowany, ulica spokojna, a niepodal jest park z nowym placem zabaw.

Ekologia : nasz hostel jest domem przyjaźnym dla planety. Dbamy o środowisko prowadzac ścisłą segregację odpadów. Staramy się w tym domu
nadać przedmiotom drugie życie wykorzystując recykling.

Dla kogo jest Green House Hostel?

Nasz hostel powstał z myślą o ludziach, którzy lubią być traktowani wyjątkowo i indywidualnie ale są zmęczeni hotelową rutyną. Dla tych, którzy lubią prostotę i brak przepychu. Jest też  dla ludzi, którzy wolą wydać na ciekawe życie podróżując i zwiedzając świat, niż nigdzie nie wyjeźdzać i strzyc trawnik przed domem, spłacając hipotekę ;-)

Copyright © Green House Hostel 2016 Designed by SmartProjects.pl