facebook logo
corner

FAQ

Hostel to tanie miejsce tymczasowego zakwaterowania o standardzie różniącym się od hotelu głównie liczbą miejsc w pokojach, łóżkami piętrowymi i współdzieleniem części wyposażenia oraz pomieszczeń przeznaczonych dla gości (np. wspólna kuchnia i łazienka).

Główna różnica między Hostelem a Hotelem to taka, że ten pierwszy oferuje nie tylko pokoje prywatne, ale także pokoje wspólne. Pokoje wieloosobowe np. od 4 do 12 osób i więcej.   Mając pokój wspólny  możesz spać w jednym pokoju z Chińczykiem, Niemcem, Amerykaninem etc, w prawie 100% nie widziałeś tej osoby wcześniej i będzie okazja aby zawrzeć nową znajomość.  Dzisiaj pojęcie Hostelu nabiera inny wymiar. Hostel to obiekt często nie odbiegający w standardzie od hotelu. Wiele Hosteli w swojej ofercie posiada pokoje prywatne z łazienkami. W Hostelu panuje inna atmosfera. Hostel to swoboda, większy kontakt z innymi gośćmi. W Hostelu nawiążesz przyjaźń robiąc pranie lub siedząc przy wspólnym stole. Ostatecznie, Hostele są doskonałym miejscem na poznanie nowych ludzi i kultur. Zawsze możesz zapytać kogoś co poleca, gdzie był i co widział ciekawego w danym mieście.  Hostel to taki żywy punkt informacyjny oraz tańszym rozwiązaniem na podróżowanie.

Personel naszego hostelu dokłada wszelkich starań by usługi noclegowe świadczone w obiekcie były na wysokim poziomie. Jednakże zwraca się uwagę Gości by pamiętali, iż korzystają z usług hostelu, który w założeniu odbiega od standardu usług noclegowych świadczonych w obiektach hotelarskich. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.
Nie, limit wiekowy nie obowiązuje. Istnieją jednak zasady dotyczące osób nieletnich, które muszą przebywać w hostelu w towarzystwie pełnoletnich opiekunów. Natomiast pobyt dzieci do lat 3 jest bezpłatny.

Tak, jest w liczone w cenę. Wydajemy śniadanie codziennie w godzinach 8.00-10.30. W sezonie letnim do 30 września śniadania są wydawane na tarasie morskim lub w ogrodzie. Śniadanie jest w stylu francuskim zawiera  maślane rogale croissant z nadzieniem lub bez, masło, dżem oraz  napoje do wyboru kawa , herbata , mleko lub sok.  Ciepłe i świeże maślane croissant dostarczane są z pobliskiej francuskiej piekarni.

Nasz hostel nie oferuje obiadokolacji dla turystów indywidualnych, jednakże z przyjemnością polecimy Państwu jedną z pobliskich restauracji. Ponadto dla grup zorganizowanych możemy zaproponować organizację obiadokolacji w zaprzyjaźnionej restauracji.

Wcześniejsza rezerwacja jest wymagana. Jeżeli jednak dysponujemy wolnymi miejscami noclegowymi, można zameldować się bez wcześniejszej rezerwacji.
Rezerwacji noclegu w naszym hostelu można dokonać telefonicznie, osobiście, mailowo, online. Wszystkie dane kontaktowe znaleźć można na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT.

Parking bezpłatny na 4 samochody znajduję się na terenie hostelu. Dodatkowo można zaparkować bezpłatnie bezpośrednio przed budynkiem oraz w odległości 50 metrów od hostelu na końcu ulicy Siemiradzkiego  w strefie parkowania miejskiego.

Doba hostelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 11:00. W przypadku wcześniejszego przybycia, jeśli pokój nie jest jeszcze gotowy, istnieje możliwość przechowania bagażu.

Nie. Łazienki są wspólne. Wyjątek stanowi pokój morski , który posiada prywatną osobną łazienkę.

Tak. Green House Hostel stara się zachowywać jak najlepsze warunki sanitarno - higieniczne. Oczywiście w przypadku wspólnych łazienek, możesz doświadczyć małego bałaganu. Jednak nasz hostel robi wszystko aby zapewnić jak najlepsze warunki.

Tak za dodatkowa opłatą zgodnie z cennikiem. Ze względu na fakt , że liczba łóżeczek dla dzieci jest ograniczona, należny taką potrzebę zgłosić telefonicznie lub mailowo przy dokonywaniu rezerwacji. 

Copyright © Green House Hostel 2016 Designed by SmartProjects.pl